قوانين ومقررات استفاده ازسايت گردشگري مفيد ايرانيان

-1وب‌ سايت گردشگري مفيد طبق قوانين جمهوري اسلامي ايران، قوانين جرايم اينترنتي و مجموعه‌ي قوانين و مقررات تجارت الكترونيكي فعاليت مي‌كند.

2-خدمات و محتواي عرضه شده توسط وب‌سايت گردشگري مفيد جهت استفاده‌ در اين وب‌سايت توليد مي‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عكس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از اين وب‌سايت پيگرد قانوني دارد و هيچ فرد حقيقي يا حقوقي اجازه‌ي سوء استفاده از مطالب اين وب‌سايت را ندارد.

3 -ذكر مطالب اين وب‌سايت در اينترنت، تنها با ذكر نام و نشاني اينترنتي وب‌سايت گردشگري مفيد و لينك به مطلب ذكر شده مجاز است و در رسانه‌هاي كاغذي، با كسب اجازه‌ي كتبي از مسئولان وب‌سايت.

-4اطلاعات شخصي كاربران در گردشگري مفيد كاملاً محرمانه است. گردشگري مفيد تمام تلاش خود را براي محافظت از اطلاعات شخصي كاربران مي‌كند. لذا جهت حفظ حريم اطلاعات شخصي كاربران، كاربر بايد تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هك كردن هر گونه اطلاعات موجود در سايت نبوده و هيچ‌گونه معاونت و يا مشاركتي با اشخاص حقيقي و يا حقوقي در اين امر نداشته باشد. ضمناً كاربر تعهد مي‌دهد كه هر گونه اطلاع از توسل به هك كردن اطلاعات توسط شخص و يا موسسه‌ي ديگر را در اسرع وقت به مديريت سايت گردشگري مفيد اطلاع دهد.

5-كاربران متعهد مي‌شوند كه اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحيح در وب‌سايت وارد كنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئوليت عواقب بعدي اين عمل بر عهده‌ي كاربران خواهد بود.

6-كاربر متعهد مي‌شود هرگونه تغيير در مشخصات فردي خود را در اسرع وقت در وب‌سايت گردشگري مفيد اصلاح نمايد. در غير اين‌صورت اين وب‌سايت هيچ مسئوليتي در قبال تبعات ناشي از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

7-وب‌سايت گردشگري مفيد به فروش اينترنتي بليط هواپيما مي‌پردازد و در قبال شرايط، كنسلي، تاخير يا تعجيل پرواز مسئوليتي را بر عهده نخواهد داشت.

8-هرگونه سوء استفاده از نام گردشگري مفيد، سايت اينترنتي گردشگري مفيد، مكاتبه از طرف گردشگري مفيد و يا استفاده از نام هاي مشابه كه شبهه مشابهت و تطابق را ايجاد نمايد ممنوع بوده از طريق شكايت به مراجع قانوني ذي‌صلاح، دادگاه‌هاي رسيدگي به جرائم اينترنتي در داخل و يا خارج از كشور و نيز اطلاع‌رساني به سرويس دهندگان و سرويس گيرندگان اينترنتي قابل پيگرد خواهد بود.

9-وب‌سايت گردشگري مفيد اطلاعات شخصي كاربران را با هيچ مجموعه‌ي ديگري به اشتراك نخواهد گذاشت و مراجع ذي‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امكان استفاده از اين اطلاعات را خواهند داشت.

N

تنظیم ماژول

اين ماژول تاکنون تنظيم نشده است
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت گردشگري مفيد محفوظ مي باشد.